E-commerce řešení

Vývojem softwaru pro internetové obchodování se zabýváme více jak 15 let kdy jsme programovali řešení nativně propojené s lokálním informačním systémem. Toto přineslo zásadní zkušenosti v oblasti firemních požadavků a optimalizace procesů v rámci samotné firmy.

Dalším stupněm bylo vybudování univerzálního a na informačním systému nezávislého rozhraní. V této oblasti jsme získali velmi cenné zkušenosti s implementací různých grafických provedení internetových obchodů, dále pak s vytvářením marketingových kampaní a napojením na vyhledávací servery. Po zhodnocení nabytých zkušeností, jsme se rozhodli pro vytvoření systému, který bude kombinovat výhody obou řešení. Vytvořili jsme komplexní řešení internetového obchodu, které je nezávislé na zdrojích zákazníka a prostřednictvím online napojení na webové služby a různá API jsme dodali tomuto řešení vlastnosti online řešení.

Trendem poslední doby je pak přidaná hodnota v podobě konfigurace služeb s přidanou hodnotou. Zákazníci našich klientů si tak mohou např. rezervovat vstupenky, vydat knihu, konfigurovat pneumatiky, vyhrát v různých soutěžích, prodávat na mall.cz.
Design na míru

Každý námi navrhovaný internetový obchod je unikátní grafickým zpracováním a funkčností, zaručujeme tak klientům jedinečnost obchodu.


Časová dotace

V relativně krátkém čase, jsme schopni realizovat graficky propracované internetové obchody malých i velkých společností.


Váš názor nás zajímá

I při tvorbě internetového obchodu je klíčová komunikace mezi námi a klientem, můžeme tak vyhovět jeho představě o projektu.Grafické zpracování na míru

Díky dlouholeté zkušenosti v této oblasti jsme schopni vytvořit internetové obchody v jakémkoli designu a v poměrně krátkém čase. Můžeme tak navrhnout originální řešení pro každého klienta.

Naše internetové obchody jsou tedy nejen funkční, ale i jedinečné díky unikátnímu grafickému zpracování.

Reference


Kontaktujte nás

Zeptejte se nás prostřednictvím kontaktního formuláře níže

Kontakty

+420 411 130 776

U Rybníka 80/9, 405 02 Děčín

IČO: 27268969

DIČ: CZ27268969

Raiffeisenbank Děčín, č.ú.:2057696001/5500

Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha – Stodůlky

Podmokelská 24, 405 02 Děčín

img

Vyplněním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údaju za TĚCHTO PODMÍNEK