img

CRM řešení

CRM (Customer Relationship Management) jsou manažerské systémy pro řízení vztahů se zákazníky, jde o dlouhodobou strategii na poli komunikace, marketingu, obchodu a servisu, navíc průběžně přizpůsobovanou aktuálním podmínkám a požadavkům zákazníků.

Naše systémy tak zajišťují efektivní získávání, zpracování a vyhodnocování klíčových dat, které našim klientům umožňují rozpoznat, pochopit a předvídat potřeby a nákupní zvyklosti zákazníků a podporují tak oboustrannou komunikaci mezi firmou a zákazníky.
Obchodní statistiky

Aplikace na bázi CRM, které dokáží analyzovat požadavky a aktivitu zákazníků, tyto informace dále zpracovávat a předávat uživatelům.


Sledování aktivity

Dokončili jsme aplikaci pro evidenci obchodních aktivit. Jedná se o řešení na bázi CRM modulu stavěného nad ERP systémem.


Přehled 24/7

Naše CRM aplikace jsou velmi přehledné a přístupné na všech platformách, naši klienti tak mohou svá data kdykoliv kontrolovat.img

I CRM může být Easy

K vývoji CRM systémů přistupujeme individuálně, podle přání zákazníka, jako společnost, která se zabývá tvorbou těchto systémů již řadu let, však můžeme klientům během procesu návrhu řešení nabídnout i naše zkušenosti, rady nebo doporučení.

Předání systémů CRM předchází tzv. předávácí školení, kde klienty, popř. jejich zaměstnance seznámíme s užíváním daného systému.

Reference


Kontaktujte nás

Zeptejte se nás prostřednictvím kontaktního formuláře níže

Kontakty

+420 411 130 776

U Rybníka 80/9, 405 02 Děčín

IČO: 27268969

DIČ: CZ27268969

Raiffeisenbank Děčín, č.ú.:2057696001/5500

Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha – Stodůlky

Podmokelská 24, 405 02 Děčín

img

Vyplněním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údaju za TĚCHTO PODMÍNEK