Vývoj SW na zakázku

Správné zadání je základem správného řešení. Vývoj softwaru tedy vyžaduje úzkou vazbu mezi námi a klientem. Jelikož vytváříme software, který bude sloužit našim klientům, vítáme nápady i připomínky ze strany klienta.

Aby byla zaručena efektivita a oboustranná spokojenost, mají zadavatelé přístup k hotové části softwaru a mohou jej tak ovlivňovat, dle svých představ již během vývoje.

Za dobu naši existence jsme vytvořili velmi mnoho aplikací, a tak můžeme nabídnout svoje zkušenosti z různých odvětví. Zákazníkům se tak snažíme nejen naslouchat, ale i poradit.

Předání softwaru předchází tzv. předávácí školení, kde klienty, popř. jejich zaměstnance seznámíme s užíváním daného softwaru.
Sledování aktivity

Pro našeho významného zákazníka jsme dokončili aplikaci pro evidenci obchodních aktivit. Jedná se o řešení na bázi CRM modulu stavěného nad ERP systémem.

Angular

Software vytváříme pod novým programovacím jazykem Angular - Hlavní výhodou tohoto řešení je rychlost a přenesení programátorské logiky na úroveň klienta.

GPS modul

Na začátku roku jsme rozjeli projekt vytvoření vlastního sledovacího zařízení na bázi GPS. V této chvíli máme již druhou variantu a začínáme testovat.


Typologie softwaru na zakázku

  • Propojení aplikací - sdíleni údajů mezi aplikacemi a automatická synchronizace
  • Reporting
  • Získávání dat z informačních systémů
  • Evidence dat
  • Manažerské aplikace

Reference

Kontaktujte nás

Zeptejte se nás prostřednictvím kontaktního formuláře níže

Kontakty

+420 411 130 776

U Rybníka 80/9, 405 02 Děčín

IČO: 27268969

DIČ: CZ27268969

Raiffeisenbank Děčín, č.ú.:2057696001/5500

Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha – Stodůlky

Podmokelská 24, 405 02 Děčín

img

Vyplněním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas se zpracováním osobních údaju za TĚCHTO PODMÍNEK